För att ge dig bättre service använder vi cookies. Genom att fortsätta på sidan godkänner du vår användning av cookies.

Fibersvans, SM, G657A BBXS, SC/UPC, 1,5 m

Artikelnummer V31141151
I lager
Produktfråga

Vad vill du veta om Fibersvans, SM, G657A BBXS, SC/UPC, 1,5 m?

Skicka

Beskrivning

Nya fibersvansar med den böjokänsliga fibern Bendbright XS. Semi-tight konstruktion av kabeln gör fibersvansen lättskalad och smidig. Kompatibelt mot G652D-fiber eller tidigare.
Läs mer ...

Egenskaper

Förpackning
1
Vikt
0.01
SESverige - SEK
Välj dina inställningar
Sverige
Show
Produkten har lagts i din varukorg Visa varukorgenTill kassan